Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Hizmet TV’ye nezaket ziyareti…
Hizmet TV’ye nezaket ziyareti…
3 Ağustos 2009 Pazartesi 09:04
Şirin Ünye ve Ünye Kent Gazetesi Yayın Kurulu Üyeleri yönetim değişikliği yapılan ve yeni yayın hayatına geçen Hizmet TV’ye yaptıkları nezaket ziyaretinde başarı temennisinde bulundular.

Kadrosunda yönetim değişikliği yapılan ve yeni Genel Yayın Yönetmenliği’ne getirilen Murat Şimşek tarafından oluşturulan ekiple yeni yayın dönemine başlayan Hizmet TV’ye, Şirin ÜNYE Gazetesi ve ÜNYE Kent Gazetesi Yayın Kurulu Üyeleri nezaket ziyareti düzenlediler.

 Ziyarete Şirin ÜNYE Gazetesi ve ÜNYE Kent Gazetesi Sahibi Ali Öztürk, Onursal Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Karaduman, Genel Yayın Yönetmeni Musa Ö. Kıroğlu ve eşi Ertan Kıroğlu, Yazı İşleri Müdürü Hacer Coşkun, Başyazar İrfan Işık, Köşe Yazarları: Yahya Cumhur Tapçı, Arif Takıcı, İrfan Tosun, Ahmet Kabayel katıldılar.

Hizmet TV Genel Yayın Yönetmeni Murat Şimşek tarafından kabul edilen gazetemiz heyetinin ziyareti sırasında, her iki basın kuruluşunun Ünye basını içindeki görev ve sorumluluğuna dikkat çekilerek, tarafsız ve objektif yayıncılıktan ödün verilmeyeceğine işaret edildi.

Ziyaret sırasında konuşan Hizmet TV Genel Yayın Yönetmeni Murat Şimşek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Basın kuruluşları arasındaki diyalogun önemine dikkat çekti. Şimşek şöyle dedi: “Hizmet Yayın Grubu Sahibi Sayın Cevat Güven tarafımıza verilen görev gereği yayın hayatımızı sürdürmeye başladık. Şu anda mevcut eksiklerimizi de tamamlayıp, Eylül ayı ile birlikte yeni yayın dönemine gireceğiz. Yayınlarımızda objektif ve doğru ve tarafsız yayıncılık temelinde yayın hayatımıza sürdürmek asıl görevimiz olacaktır. Ziyaretiniz bizler için büyük bir moral ve destek oluşturmuştur. Başarılı yayın hayatınızın arkasındaki gücü böylelikle görmüş olduk. Başarılarınızın devamını diliyoruz.”

Ali Öztürk ise, yaptığı konuşmasında, yeni göreve gelen murat şimşek ve ekibine başarılar dileyerek, “Ünye’nin kültür, eğitim, sosyal hayat ve her alanındaki gelişmesinde basının önemi önceliklidir. Bu bilinçten hareketle çıktığımız yolda, bundan sonra da devam edeceğiz. Sayın Murat Şimşek ve ekibinin ortaya koyduğu doğru ve tarafsız yayıncılık ilkelerinde her iki basın kuruluşunun karşılıklı ilişkisi, yardımları ve destekleri Ünye basını için önemlidir. Biz göreve yeni gelen Sayın Şimşek ve arkadaşlarına başaralar, boy reytingli yayınlar diliyoruz.”

 Ziyaret; karşılıklı sohbet, görüş alışverişi ve çay ikramıyla son buldu.ÜNYWE Kent
YORUMLAR
Başlık : jhjajj Tarih : 13 Ocak 2011 / Pazar Üye Adı :cezmı yavuz
MERHABA DEGERLI HIZMET TV BEN ILKUVEZDEN CEZMI YAVUZ HIZMET TV ÜNYE DE YEREL YAYIN YAPIYOR BUDA BÖLGEMIZIN KANALI TABIKI ILKUVEZDE BENDE KENDI IMKANLARIMLA HABER YAPIYORUM BEN GURUR DUYUYORUM AMA HIZMET TV ILKUVEZ BASININA BIRAZDA SAHIP CIKMALI BIR BASIN KARTIMI BILE ALAMADIM